Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Najlepszy system dla zarządców nieruchomości
W pełni internetowy
Weles3 będzie działał na każdym urządzeniu z aktualna przeglądarką. Nie trzeba się martwić o własne serwery i ich bezpieczeństwo. Nie ma potrzeby instalacji, aktualizacji ani innych tego typu uciążliwych operacji. Weles3 po prostu jest i działa.
Sprawdzony
Internetowy Weles3 oferujemy kompercyjnie od 2008 roku. Codziennie pracują na nim tysiące użytkowników. Naliczanych jest co miesiąc setki tysięcy dokumentów obciążeniowych, księgowanych jest co miesiąc ok miliona pozycji księgowych. Weles3 to narzędzie na którym można polegać.
Przyjazny
Przystępny interface, bogata dokumentacja z filmikami , możliwość pracy "na próbę" w bazie testowej oraz nielimitowny dostęp do naszego działu wsparcia sprawiają, że korzystanie z systemu jest łatwe i efektywne.
Bogaty w funkcje
System posiada bogaty wachlaż funkcji które uczynią Państwa pracę bardzo efektywną. Import wyciągów bankowych (płatności masowe i wyciągi zwykłe), obieg dokumentów wraz z księgowaniem ze skanów, wysyłki maili, sms, listów (przez Envelo) i powiadomień (wiadomości PUSH), system zarządzania zgłoszeniami. Do tego bogaty system naliczeń rozliczeń i automatycznie wyliczanych korekt.
Zintegrowany
System stanowi jedną całość bez sztucznego dzielenia na moduły. Dzięki nie ma potrzeby ciągłego przenoszenia danych między modułami i nie będzie Państwa zaskakiwać niespodziewany "brak funkcjonalności" wiążący się z koniecznością "dokupienia".
Dynamicznie rozwijany
Cały czas prowadzimy intensywne prace rozwojowe. Dbamy o zgodność z aktualnymi i nowymi przepisami. Dodajemy nowe funkcje i polepszamy działanie już istniejących. Wszystkie nowinki otrzymują Państwo bez dodatkowych opłat i bez konieczności samodzielnej "aktualizacji".
Wypróbuj Weles3
Poznaj Weles3
Zobacz, jak wygląda wdrożenie
Poznaj nasz cennik