Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Wsparcie Weles3
Sprawiamy, że Państwa praca jest płynna i efektywna!
Nasza opieka
W ramach abonamantu Weles3 otrzymują Państwo dostęp do naszego wsparcia bez limitu zapytań. Jesteśmy dostępni w dni robocze od 9:00 do 17:00. Wsparcie jest dostępne pod adresem e-mail weles@e-adm.pl
Widzimy dane
Państwa dane znajdują się na naszych serwerach, więc mamy do nich stały dostęp. Każdą kwestię rozwiązujemy w oparciu o faktyczną informację z systemu. Nie ma konieczności "łączenia się z Państwa komputerem" czy opisywania okienek przez telefon, jak ma to miejsce w systemach instalowanych lokalnie. Dzięki temu nasze odpowiedzi są szybkie i precyzyjne.
Odpowiadamy szybko
Nikt nie lubi czekać na rozwiązanie swojego problemu. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu i wglądowi w Państwa dane średni czas odpowiedzi na maila wynosi ok 1,5 godziny.
Mamy wiedzę i doświadczenie.
Większość działu wsparcia to osoby, które pracują z mami i Państwem już wiele lat. Zawsze można polegać na ich wiedzy i doświadczeniu. Od prostej porady po skomplikowane rozliczenia - nie ma dla nas tematu z którym sobie nie poradzimy.
Wypróbuj Weles3
Poznaj Weles3
Dowiedz się, jak dbamy o dane
Poznaj nasz cennik