Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Korzyści dla administratora
Efektywna dbałość o potrzeby mieszkańców
Łatwy kontakt z mieszkańcami.
Chcesz być w stałym kontakcie z mieszkańcami? System oferuje możliwość komunikacji poprzez wysyłanie maili, listów (integracja z Envelo), SMS oraz powiadomień na urządzenia mobilne. Mieszkańcy mogą zgłaszać problemy przez swoją aplikację oraz mają dostęp do danych kontaktowych administratora i aktualności bez konieczności logowania.
Sprawy pod kontrolą
Przeglądy, awarie, remonty - na nieruchomości to codzienność pracy Administratora. Dzięki Weles3 możesz swobodnie zapanować nad wszystkimi sprawami. Prowadź ewidencję wszystkich zgłoszeń i spraw w systemie. Nadawaj kategorie zgłoszeniom i sprawom a potem w łatwy sposób je wyszukaj. Możesz również w systemie ustawić sobie przypomnienia które sprawią że już nigdy nie zapomnisz o ważnej sprawie.
Głosowania on-line
Głosowanie zdalne uchwał to żaden problem. Weles3 umożliwia łatwe przeprowadzenie głosowań nad uchwałami w trybie on-line. Wystarczy udostępnić plik z treścią uchwały a mieszkańcy od razu będą mogli głosować za pomocą aplikacji. Jeśli głosowanie nie online a tradycyjnie to również dajemy możliwość ewidencji głosów zebranych tradycyjną drogą.
Dostepny wszędzie
Musisz sprawdzić stan rozliczenia z mieszkańcem, status sprawy czy spisać liczniki. Żaden problem, możesz zalogować się do systemu z dowolnego miejsca tam gdzie jest internet, na każdym urządzeniu z aktualną przeglądarką. W Weles uzyskasz zawsze aktualną informację jakiej potrzebujesz. Z nami nie jesteś przywiązany do biurka dzięki czemu dajemy Ci możliwość pracy bliżej Twoich mieszkańców.
Poleć Weles3 swojemu zarządcy
Poznaj nasz cennik
Informacja o systemie