Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Korzyści dla księgowości
Finanse prawidłowo i efektywnie
Efektywne księgowanie
Oszczędzaj czas na rutynowych czynnościach. Weles3 zaimportuje wyciągi z płatnościami masowymi oraz wyciągi zwykłe. Pracuj tak jak większość naszych klientów, która nie księguje ręcznie niczego co dotyczy kont bankowych.
System obiegu dokumentów pozwoli księgować bez dotykania papieru. Ta forma pracy zwiększa efektywności księgowań nawet kilkukrotnie.
Proste naliczenia
Naliczanie miesięcznych obciążeń, rozliczanie liczników oraz kosztów staną się proste. Wystarczy kliknięcie aby znalazły się w księgach. System także sam wyliczy i wystawi korekty do naliczeń na podstawie poprawianych danych.
Zgodność z przepisami
Śledzimy na bieżąco przepisy i aktualizujemy system. Zmiany już Państwa nie zaskoczą. Obsługujemy także podmioty VAT-owe (razem z deklaracjami JPK i nowymi JPK-V7M i JPK-V7K)
Przyjemność pracy
Weles3 jest pomyślany tak aby dawać dużą elastyczność ale bez konieczności wprowadzania wszsytkiego ręcznie. System podsuwa rozwiązania, ale nie wymusza aby je stosować. Dostępne w systemie narzędzia raportowe, eksportów i analiz sprawią, że praca będzie czystą przyjemnością.
Poleć Weles3 swojemu zarządcy
Poznaj nasz cennik
Korzyści Weles3 dla administracji