Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Korzyści dla zarządcy
Bo zarządzanie to biznes
Przewidywalnie i tanio
Z nami koszty masz zawsze pod kontrolą. Nasz cennik oparty jest na miesięcznym abonamencie uzależnionym od liczby lokali. Nie ma dodatkowych opłat za aktualizacje, wsparcie, stanowiska czy funkcjonalności. Jasno, prosto i przewidywalnie, a przedewszystkim fair.
Efektywna praca
Twoi pracownicy wprowadzają ciągle te same dane i wykonują rutynowe prace? Dzięki rozwiązaniom Weles3 praca będzie bardzo efektywna. System importów wyciągów (płatności masowe i wyciągi zwykłe) i dekretacja ze skanów usprawni księgowość, system zgłoszeń uporządkuje pracę admnistratorów, a dostęp on-line dla właścicieli tomojdom.pl sprawi, że telefonów i maili będzie znacznie mniej. A to tylko wybrane udogodnienia!
Brak zmartwień IT
Utrzymanie własnego serwera, dbanie o jego bezpieczeństwo i dostępność, robienie kopii archiwalnych i ich testowanie, zapewnienie dostepności zdalnej, plan na wypadek awarii - własne IT to duży koszt i ryzyko. Wraz z systemem my przejmiemy te obowiązki. Do korzsytania z Weles3 wystarczy urządzenie z aktualną przeglądarką.
Wspieramy Państwa biznes
Aktywnie pozyskujemy nieruchomości dla naszych klientów: znajdzzarzadce.pl . Pozwalamy obniżać koszty abonamentu Weles3 oferując usługi dodatkowe. Oferujemy usługę outsourcingu prac księgowych: wspolnotyksiegowosc.pl . Państwa biznes to teraz także nasz interes.
Poleć Weles3 swojemu zarządcy
Przejdź do strony mieszkańca
Przejdź do wyszukiwarki zarządców
Przejdź do usług księgowych
Poznaj nasz cennik
Korzyści Weles3 dla księgowości