Nasza witryna logowania może przechować niewielką ilość danych w Państwa przeglądarce aby polepszyć komfort użytkowania. Dzięki temu będziemy mogli zmniejszać ilość danych które trzeba podać przy logowaniach oraz pozyskiwać informację na temat wykorzystania strony, celem jej dalszego ulepszania. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na te działania.
Bezpieczeństwo Weles3
Państwa dane są w dobrych rękach
Robimy kopie bezpieczeństwa
Awarie sprzętu są nieprzewidywalne. Dlatego dbamy o kopie bezpieczeństwa danych. Każda baza w godzinach roboczych podlega backupom narastającym co 10 minut. Każdego dnia, każda baza jest archiwizowana w zaszyfrowanej formie w chmurze AWS. Raz na tydzień robimy próbne odtworzenia backupów wszystkich baz. Mogą Państwo również pobrać kopię bazy do samodzielnej archiwizacji.
Chronimy dane osobowe (RODO)
Przykładamy wielką wagę do należytej dbałości do Państwa dane. Zgodnie z wymogami RODO przetwarzanie danych powierzają nam Państwo w formie umowy. Nie udostępniamy danych na zewnątrz i nie używamy powierzonych danych do celów innych niż świadczenie usług dla Państwa.
Sczegóły można poznać na naszej witrynie RODO .
Przeciwdziałamy wyłudzeniom
Bezpieczeństwo w sieci to duża odpowiedzialność. Śledzimy na bieżąco infomacje o zagrożeniach. Tworzymy rozwiązania pozwalające zapobiegać atakom zarówno tym opartym na podatnościach technicznych, jak i tych opartych na inżynierii społecznej.
Poznaj nasze zabiezpieczenie przed phishingiem: Symbole .
Używamy aktualnego oprogramowania
Łańcuch bezpieczeństwa jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo. Dbamy aby używać aktualnego oprogramowania, które, tak jak nasze, jest na bieżąco rozwijane i może zapewnić wymagany poziom bezpieczeństwa.
Wypróbuj Weles3
Poznaj Weles3
Poznaj nasz cennik